Lajme

Presidentja Osmani nis takimin me Edi Ramën

Autori: Gazeta inFokus 08:44 | 10 June 2024

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, sot për nder të 25 vjetorit të çlirimit, që në mëngjes ka nisur të pres mysafirë të rëndësishëm.

Pritjen e parë e ka bërë për kryeministrin shqiptar, Edi Rama

Osmani e Rama janë fotografuar para objetit të Presidencës, ku e para e shtetit të Kosovës i ka uruar mirëseardhje kreut të qeverisë shqiptare.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera