Rozë

Poston fotot s*ski nga pishina në mes të ftohtit, moderatorja e sportit “çmend” fansat (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 24 December 2021

Moderatorja e njohur e sportit, Hygerta Sako nuk di të ndalet me postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja brune ka postuar një foto në “Instagram” teksa shfaqe hot nga pishina.

Si gjithmonë, Hygerta shfaqet në super formë dhe fansat nuk ia kanë kursyer komplimentat. Postimet e saj në “Instagram” kanë marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente të bukura.

Të tjera