Lajme

Policia speciale është duke u futur në Kuvend

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 27 April 2017

Informacionet e fundit flasin se policia special është duke u future në Kuvend. Tek pres qendra poashtu ka ardhur edhe ekipi mjekësorë, por është duke pritur që të futet Brenda dhe të ofrohet ndihmë të lënduarve.

 

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera