Lajme

Policia jep detaje se si fëmija në Dragash humbi jetën në lum

Autori: Gazeta inFokus 10:54 | 05 May 2021

Një fëmijë në Dragash ka humbur jetën pasi ka rënë në lumin e fshatit, shkruan Gazeta Infokus.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin duke treguar se trupi i pa jetë u është liruar familjarëve.

“VDEKJE E AKSIDENTALEFsh. Blaq, Dragash, 04.05.2021 – 19:27. Është raportuar se një fëmijë/ femër kosovare ka a rënë në lumin e fshatit dhe është gjetur pa shenja jete. Në vendi e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, trupi i pa jetë u është liruar familjarëve nga kompetentët për procedura mortore”./Gazeta Infokus/

Të tjera