Lajme

Policia demanton lajmin se ka ndodhur vrasje në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 00:21 | 02 May 2017

Xhevat Ibraj zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës ka thënë për ‘Indeksonline’, se nuk ka ndodhur asnjë vrasje në Pejë.

“Nuk ka vrasje. Unë mund ta konfirmoj se as në Pejë dhe as në rajonin e Pejës nuk ka ndodhur asnjë vrasje”, ka thënë Ibraj.

Ndryshe, disa medie kanë raportuar se sonte në qytetin e Pejës ka ndodhur një vrasje ku ka mbetur i vrarë një 40 vjeçar.

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera