Lajme

Plagosje në Germovë të Vitisë

Autori: Gazeta inFokus 10:58 | 17 May 2017

Një person është plagosur pasi një gjuatje me armë zjarri në Germovë të Vitisë.

Përleshja ka ndodhur mes disa personave duke quar kështu deri te gjuajtje me arme , transmeton infokusi.com

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Si pasojë e të shtënave janë dëmtuar dy vetura dhe si prova materiale në vend të ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tre copë fishekë, nëntë gëzhoja dhe një plumb i pashkrepur.

Të dyshuarit gjenden në arrati, ndërsa njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./INFOKUSI

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera