Lajme

Plagosen 2 persona nga gjuajtja me armë

Autori: Gazeta inFokus 10:43 | 28 April 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se 2 persona janë lënduar pasi kanë qenë të përshirë në një mosmarrëveshje ku u përdorën edhe arme zjarri.

Mosmarrëveshja ka ndodhur ne mes dy grupeve ne Prishtinë, transmeton Infokusi.com

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor në vendin e ngjarjes nga ndihma e shpejtë, të cilët më vonë lirohen.

Ndërsa të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes, ata janë të njohur për policinë. Rasti i dedikohet hetuesisë./INFOKUSIAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera