Fun & Video

Piu shtatë shishe me alkool në transmetim të drejtpërdrejtë, gjendet i vdekur influencuesi i TikTok

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 29 May 2023

Një yll i mediave sociale u gjet i vdekur vetëm disa orë pasi piu shtatë shishe me alkool të fortë, gjatë një transmetimit të drejtpërdrejtë.

Influencuesi, i njohur si Sanqiange dhe Brother Three Thousand në TikTok dhe Instagram, ishte 34 vjeç dhe sipas mediave ai u gjet i vdekur 12 orë më vonë nga familja.

Ai e filmoi veten në versionin kinez të TikTok, Douyin, duke marrë pjesë në një garë me një influencues tjetër. Ai transmetoi drejtpërdrejt sfidën për mijëra ndjekësit e tij më 16 maj.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Muaji i fituesve – Prince Caffe shpërblen konsumatorët

Të tjera