Rozë

Pesë finalistët e BBVA3

Autori: Gazeta inFokus 11:15 | 19 May 2024

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3.

Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët.

Finalja do të mbahet më 25 maj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Presidenti i UNI z. Alejtin Berisha, folës mbi temën “Women’s Role in Artificial Intelligence Development” në DOKUTECH, edicioni i 11-të

Të tjera