Lajme

Përurohet sot Klinika e rinovuar e Urologjisë

Autori: Gazeta inFokus 08:28 | 10 July 2024

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia do të shkojnë sot në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Albin Kurti dhe Arben Vitia do të marrin pjesë në ceremoninë e përurimit të renovimeve në Klinikën e Urologjisë.

Ceremonia do të fillojë në ora 09:30.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera