Lajme

Përplasen Valon Syla dhe Tomë Gashi – “Mos bën zhurmë” – “As VV nuk të beson”

Autori: Gazeta inFokus 22:08 | 25 October 2021

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Valon Syla janë përplasur në emisionin “Pressing”.

““Syri i popullit” nuk ka ekzistuar si organizatë kurrë. Aspekti i terrorizmit që e kanë lidhur këtë rast, që e kanë iniciuar si terrorizëm kanë qenë vetëm në kokat e dikujt edhe në kokën e Hashim Thaçit”, tha Gashi.

“Hashim Thaçi e ka çuar vetveten në Hagë”, shtoi Gashi.

“E ka kryer punën Hashim Thaçi, ju kryeni punën e juaj”, ia ktheu Syla.

“Mos bëni hajgare, kjo është sulm”, shtoi gazetari.

“A je tu ngu o shqiptar”, e pyeti Gashi.

Të tjera