Fokus

Përleshje bru*ale mes dy personave te rruga B në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 11:44 | 26 March 2024

Një rrahje brutale ka ndodhur sot në rrugën B në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Në pamjet e dërguara në redaksinë e Infokusit shihet se në rrahje janë të përfshirë dy persona derisa një i tretë mundohet që ti ndalojë.

Gazeta Infokus tashmë ka kontaktuar me policinë e Kosovës për të parë nëse ky rast është raportuar dhe është në pritje të informcioneve zyrtare.

-Advertisement-

Ndiqni më poshtë pamjet:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera