Lajme

Përgjigja epike e gjyshes ndaj gazetarit: Pres të martohem

Autori: Gazeta inFokus 09:43 | 02 December 2019

Pas tërmetit shkatërrues në Shqipëri një video e cila po bën namin është ajo e një gruaje të moshuar.

Edhe pse Shqipëria ndodhet në një gjendje jo të mirë si duket ka vend edhe për pak shaka.

E kjo grua e moshuar që ishte drejtuar tek institucionet e shtetit për ndihma si shumë qytetarë të tjerë një gazetar i afrohet që ti bëjë disa pyetje.

“ Çfarë po bën këtu nënë”? e pyet gazetari.

“Të martohem”, i përgjigjet gruaja e moshuar, duke shkaktuar kështu shumë të qeshura dhe kjo video po vazhdon të shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale./Gazeta inFokus/

Të tjera