Rozë

Përfundon sfida në BBV3, ja cilët banorë rezistuan për 21 orë?

Autori: Gazeta inFokus 21:32 | 23 February 2024

Vesa dhe Arta kanë fituar sfidën e rezistencës të dhënë dje nga “Vëllai i Madh”. Vajzat kanë qëndruar për më shumë se 21 orë në një ambient duke mbajtur shtypur një buton.

Ato kanë thyer rekordin e banorëve që fituan këtë sfidë edicionin e kaluar dhe qëndruan rreth 14 orë. Në këtë sfidë rezistoi edhe Fationi i cili në moment të fundit u dorëzua. Po ashtu edhe Erjola arriti të rezistonte më shumë se 18 orë.

Së shpejti në shtëpi pritet të mbërrijë një zarf i bardhë me shpërblimin nga “Vëllai i Madh” për realizimin e sfidës.

-Advertisement-

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera