Sport

Përfundon pjesa e parë në “Fadil Vokrri”

Autori: Gazeta inFokus 21:38 | 05 June 2022

osova dhe Greqia po përballen sonte mes vete në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Pjesa parë është mbyllur me rezultat 1:0 në të mirë të mysafirëve.

Golin e shënoi Bakasetas në minutën e 36-të.

Të tjera