Fun & Video

Për pak famë, i riu qëllon veten me armë dhe filmon momentin-VIDEO+18

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 29 November 2019

Idiotësi apo trimëri, këtë vlerësojeni ju pasi të shihni këtë video.

Një i ri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka qëlluar veten me armë në faqe.

Ai ndodhej në makinë teksa ka filmuar të gjithë momentin.

Kasper Knight, një reper nga Neë Haven, Indiana, i ka çuditur të gjithë me këtë që ka bërë.

Ai pretendon në faqen e tij në Facebook se bëri gjithçka vetëm për pak famë.

Të tjera