Sport

Për herë të parë, Luan Krasniqi na njofton me dy fëmijët e tij

Autori: Gazeta inFokus 17:57 | 13 October 2021

Ish-boksieri Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare.

Por, është një pjesë të cilën ai pa kompromis e ka mbajtur larg syrit të publikut e ajo është familja.

Numërohen në gishta fotografitë e tij me bashkëshorten, Suedën teksa për fëmijët e ish-boksierit dihet fare pak.

Luan Krasniqi (Deutschland) mit Partnerin Sueda Sali am Rande der Bild Osgar Preisverleihung 2007

Sidoqoftë, me kohën, mesa duket as Luani nuk po i shpëton epokës së dominimit të rrjeteve sociale.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me dy fëmijët, vajzën dhe djalin. Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të familjes Krasniqi në Dubai.

Të tjera