Sport

Pedro shpreson në kthimin e Messi

Autori: Gazeta inFokus 11:05 | 17 May 2023

Një nga lojtarët më të rëndësishëm aktualisht tek Barcelona, Pedri, ka bërë të ditur për mediumin El Hormiguero se e dëshiron kthimin e Messit tek katalunasit.

“Shoh gjithkund thashetheme për Messin…do të doja shumë që Leo të kthehej tek Barça. Natyrisht që varet nga klubi dhe Leo, por shpresoj që kjo të ndodhë”, tha Pedri.

Krahas Arabisë Saudite dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një nga destinacionet e mundshme për vazhdimin e karrierës së Messit mbetet Barcelona.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Vera sjellë Magjinë në ETC

Të tjera