Lajme

PDK-ja herët i fillon ‘ndejat’ neper oda!

Autori: Gazeta inFokus 10:43 | 16 May 2017

Ende nuk ka filluar që të zhvillohet fushata për zgjedhjet e parakohshme që do të mbahen në qershor, por për Partinë Demokratike të Kosovës asgjë nuk është herët.

Tashmë kanë filluar fushatat në të gjitha vendet në Kosovë, e në Drenicë fushatat nepër odat e burrave Kadria i nisi i pari!

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale e tregon më mirë ketë.

Kadri Veseli së bashku me Xhavit Halitin dhe disa të tjerë nga po kjo parti janë parë në një nga odat e fshatit Llaushë, fshat në Skenderaj.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera