Sport

Paulo Fonseca, trajner i Milanit

Autori: Gazeta inFokus 13:39 | 12 June 2024

Paulo Fonseca do të jetë trajner i ri i AC Milanit.

Negociatat mes skuadrës ‘Rossonere’ dhe ish-trajnerit të Lillës, kanë nisur prej ditësh dhe siç raportohet, marrëveshja mes dy palëve është arritur.

Sipas ekspertit të transferimeve Fabrizio Romano, Fonseca do të jetë trajner i ri i milanistëve.

-Advertisement-

“Paulo Fonseca do të jetë trajner i ri i Milanit. Të gjitha kontratat janë nënshkruar”, ka shkruar eksperti Romano.

Fonseca do të jetë pasues i Stefano Piolit, i cili në fund të sezonit që lamë prapa ishte shkarkuar nga Milani.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera