Rozë

I patë të gjitha përveç dhuratës së Bleros për Tarën (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 28 April 2017

Gëzimi më i madh në jetën e tij është Tara. E bija e vetme e këngëtarit Blero!

Të enjten ajo festoi ditëlindjen në një festë madhështore me shumë surpriza.

Mirëpo nuk u mor vesh se cila është dhurata që ajo ka marrë nga babai që e trajton si princeshë!

-Advertisement-

Blero këtë ende nuk e ka treguar, madje as përmes një fotografie të cilën e ka publikuar në Instagram, ku e shfaqë momentin e dhënies së dhuratës, por jo edhe atë që ndodhet brenda saj!

E mbështjellë me një letër ngjyrë rozë, pakoja nuk linte hapësirë që të zbulohej dhurata. Mirëpo, buzëqeshja e Tarës në fytyrë, tregon se kjo dhuratë mund të jetë diçka që ajo e ka dashur prej kohësh! /Prive.al

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera