Rozë

Pas ngjarjes tragjike, “BBVA” sonte nis me studio të zbrazët

Autori: Gazeta inFokus 21:12 | 28 March 2023

“Big Brother VIP Albania”, sonte nisi krejtësisht ndryshe, pas ngjarjes së fundit ku mbeti i vrarë një rojë i objektit të “Top Channel-it”.
Studio sonte është zbrazet, dhe Arbana Osmani u shpreh se ishte e rëndë spektakli i sontëm, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka nisur spektaklin me një fjalim.

Moderatorja tha se banorët do të informohen lidhur me këtë dhe do të vendosin nëse do të vazhdojnë lojën e tyre, nëse janë të sigurt.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera