Lajme

Pas lirimit, Haradinaj kthehet sonte në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 09:30 | 27 April 2017

Menjëherë pas vendimit për lirimin e Ramush Haradinajt, nga Gjykata e Colmar, në selinë e kësaj partie ka pasur festë, ashtu sikur edhe në qendër të kryeqytetit.

E zyrtarë të AAK-së, kanë konfirmuar për Klan Kosova, se Haradinaj pritet të kthehet sonte në Kosovë.

Me këtë rast atij, siç është paralajmëruar do t’i bëhet një pritje, anëtarët e partisë së tij, simpatizantët por edhe qytetarë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera