Rozë

Pas fejesës, modelja e njohur publikon foto me Robin Krasniqin

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 17 November 2021

Kohëve të fundit është përfolur për një lidhje mes boksierit Robin Krasniqi dhe modeles Marigona Krasniqi.

Thashethemet shkuan deri aq larg sa u pretendua që çifti ishin fejuar. Një gjë e tillë ishte mohuar nga modelja.

Mirëpo, ishte bokseri nga Juniku ai që konfirmoi gjithçka. Pas tij edhe modelja ka publikuar disa fotografi, ku dyshja shihen mjaft të lumtur.

Të tjera