Rozë

Pas Donaldit e Romeos, Bora merr vendimin e papritur edhe ndaj Beatrixit

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 01 January 2022

Siç duket moderatorja Bora Zemani ka vendosur që ta fillojë vitin 2022 pa dy persona në rrjetin social “Instagram”.

Ajo sot ka hequr nga “Instagrami”, vëllezërit binjak Donald dhe Romeo Veshaj.

Së fundmi Bora nga “Instagrami ka hequr edhe Beatrix Ramosajn.

Poashtu, nga “Instagrami” ajo ka larguar edhe disa nga miqtë e Donaldit, përfshirë këngëtarin Elgit Doda.

Të tjera