Lajme

Pas 22 vitesh Naimi Ismajli humb në Shtime, ia uron fitoren Aliut

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 14 November 2021

Kandidati i PDK-së, Naim Ismajli ka humbur zgjedhjet në komunën e Shtimes.

Ai ia uroj fitoren kundërkandidati të LVV-së, Qemaj Aliut, shkruan IndeksOnline.

“Të nderuar qytetarë të Shtimes,

Ju falenderojmë për besimin e dhënë në zgjedhjet e raundit të parë dhe të dytë.

Nga rezultatet preliminare të zgjedhjeve që u mbajten sot, nuk na kanë nxjerrë fitues prandaj rezultatin e njohim si të tillë dhe presim rezultatet përfundimtare të cilat do t’i respektojmë.

Jemi krenarë që ju kemi shërbyer për 21 vite rresht dhe juve qytetarë të Shtimes ju dëshirojmë fat!”, shkroi ai./

Të tjera