Lajme

Pamje të reja nga tërmeti që sapo ndodhi në Thumanë, si reagoi Hashim Thaçi (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:42 | 27 November 2019

Një tërmet tjetër ndodhi në Shqipëri në orën 15:46 në kohën kur Hashim Thaçi po vizitonte zonat e prekura nga tërmeti në Thumanë, shkruan gazeta inFokus.

Tërmeti u konfirmua se ishte me magnitudë 5.1 ballë dhe epiqendra ishte në detin Adriatik, 42 kilometra larg nga Tirana.

Gazeta inFokus ju sjell pamje nga momenti kur ndodhi tërmeti dhe panikun që përjetuan banorët dhe ata që gjendeshin për ndihmë e për vizitë në Thumanë./Gazeta inFokus/

Të tjera