Fokus

Pamje nga evakuimi i udhëtarëve dhe stafit në aeroportin “Adem Jashari”, pas alarmit për bombë

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 28 December 2022

Një alarm për ekzistimin e një bombe në aeroportin ndërkombëtarë “Adem Jashari” në Prishtinë, është bërë sot para pak minutave, shkruan Gazeta Infokus.

Lajmi është konfirmuar edhe nga zëdhënësja e aeroportit, Valentina Gara ku tha se ekipet e involvuara në planin emergjent janë duke kryer detyrat e tyre.

Ndryshe gazeta Infokus ka siguruar edhe pamje nga aeroporti ku shihet se të gjithë udhëtarët por edhe personeli janë evakuuar dhe janë duke qëndruar jashtë:

-Advertisement-

Më poshtë gjeni pamjet e siguruara nga Gazeta Infokus.

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera