Fun & Video

Paguan vetëm një biletë, 25 persona kaluan në anën tjetër të barrierës (Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 09 January 2019

Me të numëruar së prapthi, 25 persona të kapur për shpinën e njëri-tjetrit kaluan në anën tjetër të barrierave, që ndodhen në një stacion trenash në Barcelonë.

Ata kishin paguar vetëm një biletë dhe shfrytëzuan kohën minimale, që i gjithë grupi ta shfrytëzojnë kalimin në një kohë shumë të shkurtër,

“Duket si gjest shumë fëmijërorë, por edhe unë do doja të isha në mesin e tyre. Pak qejf nuk i prish punë askujt”, ishte një prej komenteve të shumta.

-Advertisement-

Ende nuk dihet, nëse barrierat qëndrojnë hapur derisa ne mes ndodhet kalimtari, apo mbyllen në kohë ta caktuar, gjë që mund t’ju shkaktuar edhe ndonjë bllokim.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera