Lajme

Pacolli ka një kërkesë për ndjekësen që i tha të bëjë diçka për rininë e Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 27 January 2022

Kreu i Aleancës Kosova e Re i ka drejtuar një kërkesë një ndjekëseje, e cila i bëri thirrje që të investojë në Kosovë.

Në një postim të Pacollit, ajo e pyeti se pse nuk po bën diçka për rininë kosovare.

“Po mir po fol bre veq sa me ba llaf diqka apo me kalu kohen shkon investon neper vende te huja .pse nuk bon diqka ne kosov per ket rini e popull qe po dojn krejt me u largu lej ma mos dil ma jo ky jo ai problem bo zgjidhje sa shkrun”, ishte komenti i ndjekëses.

Por, s’ka munguar as përgjigja e Pacollit. Ai i ka kërkuar asaj që t’ia sigurojë lejet dhe më pas ai do të investojë.

“Shko ti meri lejet per mua e une po investoj…”, ka qenë komenti i Pacollit.

Të tjera