Rozë

Olta ‘shpërthen’ në lot, bën deklaratën e papritur

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 22 March 2023

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Sot gjatë një bisedimi me Dean, Olta u pa duke qarë për shkak se ndihet fajtore për largimin e Kiares, dhe njëkohësisht edhe Luizit i cili ka deklaruar se nëse Kiara del edhe ai do të del prej Big Brother-it.

Gjatë bisedes foli edhe për djalin e saj të cilin se ka parë 3 muaj dhe po pret me padurim për ta takuar atë./ Shiko videon:

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera