Lajme

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Autori: Gazeta inFokus 15:05 | 15 February 2023

Nxitoni, nxitoni, nxitoni!

Këtë fundjavë s`ia vlen të qëndroni në Kosovë.

Me rastin e 15 vjetorit të Pavarësisë, kompania turistike Sharr Travel ka zbritur drastikisht çmimet.

-Advertisement-

Ju tashmë për vetëm 75 euro mund ta vizitoni për 3 ditë e 2 netë Vlorën.

Në çmim, pos dy mëngjesëve e darkave, përfshihet edhe akomodimi në super hotelin Kraal, i cili ndodhet në qendër të Vlorës.

Po ashtu parashihet vizitë në Berat, Kaninë dhe Tiranë.

Për rezervime kontaktoni në:

038/610015; 049/610015;
044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ;
ose na vizitoni në zyret e Sharr Travel në Prishtinë, Prizren e Suharekë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera