Rozë

Nusja i kërkon dhuratë Mihrije Brahës, ajo e refuzon

Autori: Gazeta inFokus 23:36 | 08 February 2023

Në një video të ndarë në Instastory, shihet Tringa deri sa po i kërkon një dhuratë Mihrijes për dhjetën e marr në universitet.

Por këngëtarja, i thotë se ai premtim ishte sa për video dhe se nuk do të jep dhuratën e premtuar. Tringa, hedh pyetjen në Instastory: “A e meritoj një dhuratë”

Si mendoni, a duhet Mihrija ti mbaj fjalët karshi rejës së saj? ?Kujtojme se Tringa eshte reja e kengetares Mihrije Braha, e cila vitin e kaluar u fejua me Platorin.

Sipas ciftit te cilet e bene publike, kete vere kemi dasem te madhe, duke marre parasysh fejesen e cila ishte me mysafir te shumte.

Shiko foton:

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera