Rozë

“Nuk shkon kurgjo me bërryla”, Vedati flet për debatet brenda shtëpisë (PAMJE)

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 24 January 2023

Banorët mbrëmë kanë shijuar bashkë një darkë në oborrin e shtëpisë.

Në një diskutim me Brunon, banori i ri, komediani i njohur kosovar, Vedati, tha se nuk shkon asgjë me bërryla.

Ai e kishte fjalën për debatet që krijohen brenda shtëpisë. Për këtë, aktori tutje tha se janë njerëz me famë në fusha të ndryshe dhe për këtë duhen kenë kujdes.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera