Sport

Nuk ndalen golat në ndeshjen mes Belgjikës dhe Kosovës, shënohet edhe i treti brenda 16 minutave

Autori: Gazeta inFokus 20:24 | 21 October 2021

Kombëtarja e Belgjikës dhe ajo e Kosovës në konkurrencën e femrave po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Australia&Zelanda e Re”, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin “Den Dreef”, kombëtarja e Belgjikës e ka realizuar edhe golin e tretë ndaj ‘Dardaneve’

Për rezultatin 3-0 ka realizuar Tessa Wullaert./Gazeta inFokus/

Të tjera