Rozë

“Nuk kam nevoj të humb shokë, pse ti ke bërë gabime jashtë”, debatojnë sërish Atdheu dhe Juli

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 03 February 2023

Atdheu dhe Juliana e kanë vazhduar sërish debatin e tyre lidhur me Stresin.

Atdheu i thoshte Julianës se ajo është duke akuzuar atë se ai nuk po sillet mirë me të.

“Prej ditës së parë kur kam ardhur këtu të kam respektuar, nuk të kam ulur poshtë asnjëherë. Gjema një send që të kam ofenduar njëherë”

“Për çfarë thua se ia kam mbajtur anën Stresit? Për historinë e juaj jashtë? Për personin e tretë? Mua nuk më intereson hiç. Nuk kam nevoj të humb shokë, pse ti ke bërë gabime jashtë. Nuk e di unë, as nuk më intereson se çfarë ke bërë jashtë”.

“Kjo është historia e juaj, nuk dua të përfshihem dhe të ndikohem nga ajo histori”, ka thënë Atdheu.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera