Rozë

Nuk do ta besoni sa vjeçare është vajza e madhe e Robert Berishës

Autori: Gazeta inFokus 21:53 | 12 February 2024

Robert Berisha është një nga artistët që kohë të madhe i kushton edhe familjes.

Ai së fundmi tregoi se vajza e tij e madhe Arona, e cila jeton në Londër mbush plotë 19- vite jetë.

Roberti tregon se edhe pse ajo nuk është rritur me të, ai e do dhe e përshëndet shumë.

-Advertisement-

Kujtojmë që Roberti tani kohë shumë të madhe i kushton vajzës së tij të vogël Renne./kosovarja

Shiko videon:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera