Lajme

Një person në Gjakovë plagos veten në gjendje të dehur

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 09 December 2023

Një person në Gjakovë dyshohet se ka plagosur veten derisa ishte në gjendje të dehur.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë konfiskuar dy pistoleta dhe katër fishekë.

I dyshuari ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është arrestuar, thuhet në raportin e policisë.

-Advertisement-

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera