Sport

Një lajm fantastik për Real Madrit para Sevilias dhe Juventusit

Autori: Gazeta inFokus 14:30 | 13 May 2017

Skuadrës së Realit të Madritit para ndeshjes me Sevilian në kampionat, i janë bashkuar dhe dy prej lojtarëve kryesorë, të cilit kishin munguar për një kohë të gjatë për shkak të dëmtimeve.

Sipas ‘AS’ dy qendërmbrojtësit Pepe dhe Varane i janë bashkuar skuadrës, ndërsa nuk dihet ende nëse do të luajnë që nga minuta e parë, apo trajneri Zidane do ti aktivizojë vetëm pak minuta.

Kujtojmë që të dy lojtarët për shkak të dëmtimeve kanë disa javë që nuk kanë luajtur asnjë ndeshje.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera