Fun & Video

Një figurë e çuditshme e ulur në mes të rrugës, tmerrohen shoferi dhe pasagjeri (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 17 May 2017

Në një video të publikuar në internet shihet një figurë e çuditshme e ulur në mes të rrugës, në një zonë të përfolur se janë parë herë pas here fantazma.

Pamjet e frikshme u kapën nga një automjet që po lëvizte gjatë natës nga Taman Tasik Perdana për në Bukit Tunku, në Kuala Lumpur të Malajzisë.

Teksa makina kalon kthesën, përcjell tvklan.al, një figurë e çuditshme mund të shihet e ulur në mes të rrugës me këmbët e kryqëzuara.

Shoferi ndalon menjëherë dhe thotë: “Ok, kjo është e pak e frikshme”.

Pasagjeri i përgjigjet: “Po, kjo është vërtetë e frikshme”.

Shoferi nis të kthejë makinën, ndonëse rruga duket me një kah.

Pasi videoja u postua në internet, shumë prej komentuesve thanë se kishin patur eksperienca të ngjashme në këtë zonë.

Historitë për figura të çuditshme në këtë rrugë, sipas tyre, vijojnë prej 10 vitesh.

Etiketa:
Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera