Fun & Video

Një Ferrari si dhuratë ditëlindje

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 12 May 2017

Blac Chyna mbushi të enjten plot 29 vjeç dhe si dhuratë për ditëlindje ka marrë një Ferrari 488 Spider me një fjongo të madhe në kofano.

Por ajo nuk tregon se kush i ka bërë këtë dhuratë kaq bujare, me një vlerë prej 273 mijë dollarë. Ajo ka fotografuar mjetin nga çdo kënd, madje dhe vetë djalin e saj King Cairo duke luajtur në të.

Edhe vogëlushja Dream nuk ka munguar në këtë ‘festë’. Chyna ka postuar edhe foto të vajzës 6 muajshe në sediljen e saj në makinë.

Blac Chyna është ndarë së fundmi nga Rob Kardashian, babai i vogëlushes së saj. Ata u lidhën në janar të 2016, dhe tre muaj më pas shpallën fejesën. Në maj të 2016 bën të ditur se ishin në pritje të një fëmije. Në dhjetor bën të ditur se u ndanë, por më pas u bashkuan disa herë dhe u ndanë sërish

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera