Sport

Në këtë mënyrë presidenti i PSG-së e uron Lionel Messin për golin e shënuar

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 29 September 2021

Pas fitores ndaj Man Cityt, pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, zbriti në dhomat e zhveshjes për të përgëzuar lojtarët pas fitores ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve.

Ai përqafoi lojtarët si Neymar, Hakimi, Mbappe e të tjerë.

Për Messin pati një përqafim të ngrohtë dhe e përgëzoi për golin e shënuar.

Të tjera