Rozë

Ndodh püthja e parë në “Ferma Vip”? Dijonisi dhe Baby G kalojnë momente romantike

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 23 May 2024

Dijonisi dhe Baby G kanë qëndruar disa momente me njëri tjetrin duke na dhuruar momente shumë të bukura në fermë. Ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Një moment, teksa dy fermerët kanë qëndruar në verandë, ishte Dijonisi ai i cili tentoi të puthë në buzë Baby G, ku kjo e fundit qeshi por nuk e lejoi.

Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre brenda fermës.

-Advertisement-

Ngelet të ndjekim në vazhim nëse mes dy fermerëve do të lindë një romancë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera