Rozë

Ndodh edhe kjo: Valon Maloku kërkon takim “dashurie” me Bora Zemanin

Autori: Gazeta inFokus 11:51 | 26 December 2021

Autori i emisionit të dashurisë “It’s My Love”, Valon Maloku ka hedhur kritika në drejtim të emisionit të po të njëjtit format në Shqipëri “Përputhen”, autore e të cilit është Olsa Muhameti.

Maloku ka aluduar se në Përputhen ka skenare dhe se paraprakisht caktohen takimet mes djemve dhe vajzave. E gjitha sipas tij bëhet për klikime.

Madje, ai ka ironizuar duke i kërkuar Olsës një takim të tillë për klikime me Bora Zemanin.

Të tjera