Sport

Ndeshja ndaj Nuggets, mund të jetë e fundit në karrierën e Lebron James

Autori: Gazeta inFokus 10:52 | 23 May 2023

Ylli i Los Angeles Lakers, LeBron James, mund të mos përfshihet në ekip për sezonin e ri, pasi është duke konsideruar pensionimin shkruan Bleacher Report.

“Mbretit” i kanë mbetur edhe dy vjet në kontratën me Lakers, por ky mund të jetë i fundit në karrierën e tij.

Në konferencën pas ndeshjes ndaj Denver Nuggets, James tregoi se ka shumë për të menduar rreth të ardhmes së tij në basketboll dhe për këtë arsye mediet amerikane kanë aluduar në pensionimin e mundshëm të tij.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Festa nuk ka përfunduar në Viva FRESH – KULMI I ZBRITJEVE po vazhdon

Të tjera