Lajme

Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar

Autori: Gazeta inFokus 11:32 | 07 April 2021

Ka vdekur kirurgu i njohur oral Dr. Hasan Salihu.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga kolegët në rrjetet sociale të cilët kanë shprehur dhimbjen dhe ngushëllimet.

“Zoti i do njerëzit e mirë më shumë se ne, prandaj i merr ata më herët pranë vetes. Sot na la njeriu më i mirë dhe punëtor, kirurgu oral, Dr. Hasan Salihu”, ka shkruar gjinekologia Albulena Gashi.

Të tjera