Lajme

MSh-ja me vendime të reja për COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 17:20 | 06 June 2020

Ministria e Shëndetësisë ka ndërmarrë vendime të reja rreth menaxhimit të situatës pandemike të krijuar nga COVID-19.

Këto vendime do të bëhen publike në ora 18:30 nga ministri Armend Zemaj gjatë një konference për media.

“Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, do të mbajë sot konferencë për media në të cilën do të flas lidhur me pandeminë Covid-19 dhe vendimet e reja rreth menaxhimit të situatës me virusin corona. Konferenca mbahet në MSh, sot më 6 qershor 2020, duke filluar nga ora 18:30. Ju mirëpresim!”, thuhet në njoftimin e MSh-së.

Të tjera