Lajme

MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

Autori: Gazeta inFokus 22:59 | 27 November 2020

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi. Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë.

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe  Pavarësisë së Shqipërisë.

Të tjera