Rozë

Motra e Neymar ‘tërbon’ fansat, shfaqet më e ‘nxehtë’ se kurrë

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 26 January 2023

Motra e Neymar, Rafaella, ka mahnitur fansat në fotot e saj të fundit në Instagram. Bukuroshja e njohur nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj me ndjekësit, teksa është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Postimi i Rafaellas shkaktoi shumë reagime dhe mori jo pak por 100 mijë pëlqime. Edhe pse është dimër, ajo zgjedh të kalojë pak momente relaksi në pishinë.

“Shumë e bukur”, “zjarr”, apo edhe “seksi”, ishin pak nga komentet në fotografitë e shpërndara në Insta.

Etiketa:
Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera