Rozë

Morena sjell imazhe të reja, shfaqet tërheqëse më shumë se kurrë

Autori: Gazeta inFokus 23:25 | 23 February 2024

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa imazhe të reja ku duket mjaftë tërheqëse dhe ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

-Advertisement-

Kujtojmë se modelja ka kohë qe jeton mes Turqisë dhe Dubait.

Morena njihet prej shumë vitesh me stilin unik qe e karakterizon.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera